Voderady a My

21.11.2018

Ocitli ste sa už vo sne v krajine zázrakov kde ste prechádzali s jedného sveta do druhého ako by mihnutím kúzelnej paličky?  

Že ešte nie tak to ste nezažili ešte fotenie rôznych tematík naraz s nami. 

Ale pekne po poriadku. Celému tomuto malému-veľkému zázraku ale predchádzali mnohé hodiny plánovania termínov a tvorenie rekvizít. A potom sa to začalo blížiť  

Jeseň nám toho roku dopriala mnoho krásnych teplých a slnečných dní. Inak tomu nebolo aj jeden krásny októbrový víkend keď sme sa rozhodli že je ten správny deň na tvorenie mnoho krásnych záberov a krátkych videí o tom čo máme najradšej. O našej práci a tvorbe a okoreniť to trocha ináč.   

Sranda veliká začína keď naložíte dodávku až po strop rekvizitami dve ďaľšie auta veselím osadenstvo a krásne slnečné ráno vyrazíte v hlave plno predstáv plno inšpirácie čo a ako rozložíte kam uložíte a s túžbou dostať s toľkej snahy a príprav to najlepšie čo viete. Smer Voderady a jeho nádherný kaštieľsky park  

Zvolili sme si hlavnou tematikou dobové kostýmy s túžbou fotiť aj v krásnych priestoroch kaštieľa no počasie nám "nedovolilo" dostať sa dnu snažili sme sa využiť každý jeden slnečný lúč každé jedno vanutie vetra či stebielko trávy a tieň stromu všetko totiž zapadalo do seba ako veľká skladačka.

Tvorenie zákutí a kvetinových rekvizít sme si vzali na starosť my s KvetyPreVás a koordináciu a na snímanie celej premeny a tvorenie všetkých následný zázrakov mala na svedomí Silvia Litva Polák ktorá je nie len našou kolegyňou v aranžovni ale aj kreatívnym tvorcom fotiek a videí pre Vaše potešenie.

Jeseň, nežná romantika v lone prírody ale aj ostrá gotika toto všetko ste mohli zažiť keď ste nás míňali prechádzkou po lúke poza krásny kaštieľ Voderady.

Celý deň sa niesol v duchu dobrej nálady čo sa odzrkadlilo aj na našej práci a vyjadreniach našich veľkých i malých modelov.

Naša najmenšia a najmilšia modelka Amelinka nám zhrnula svoje pocity do jednej krátkej vety : "páčili sa mi princeznové šaty a cukríky, škoda že tam neboli aj modré a fialové cukríky"

A tí väčší s tých slovo dostať už ťažšie ale ich pocity dobre vyčítať aj s fotiek a videa a už nechám na vašom posúdení :-)