Vďaka za všetko… Milý zákazník….

Od Valentína sa toho udialo neúrekom zaujímavého, nezáživného, smutného, aj veselého.

Keď skončí jeden ošiaľ menom Valentín nastupuje v živote kvetinárstva príprava sa na čím ďalej tým viac znova populárne  MDŽ

 ( pre tie mladšie generácie Medzinárodný deň žien )  

Už dávno to nieje sviatok keď žena dostane karafiát a muži si na to dobre vypijú na schôdzach a národných výboroch ako za čias našich starých otcov a otcov.

Aj keď karafiát má opätovne svoj veľký Comeback (Pre moje veľké potešenie) Konečne sa mu odoberá prídavné meno kvet komunizmu. 

Čo ale mňa osobne prekvapilo toho roku bola trpezlivosť ľudí.

Blázinec vypukol tak približne ráno o siedmej keď v kročilo prvý krát v ten deň do predajne viac ako štyria zákazníci naraz ( no teda po jednom za sebou naraz by neprešli dverami 😛 ) A od tej chvíle do záverečnej sme mali na predajni stále niekoho a po väčšine ich bolo viac.

Páni čakajúci na kvietok alebo kytičku pre svoje kolegyne, šéfky , manželky ,mami, dcéry. Proste pre každého koho chceli potešiť.

A aj napriek tomu že nepretržite pracovalo s kvetmi 24 rúk ktoré patrili ôsmim aranžérkam, dvom deťom, jednému polo dospelému a nášmu Jankovi.  

Sa objednávky množili a stíhalo sa len tak tak. 

No množstvo firemných objednávok nás dokázalo miestami zahltiť tak že sme nestíhali sťahovať nátlak s predajne a mali sme pocit že pomaly sa nám to zosype.

Nestalo sa a presne preto, že lúdia boli trpezlivý, vľúdnyempatický. Prekypujíci vlastnosťami ktoré sa už dnes málo kedy nosia a tak by som touto cestou rada poďakovať za to že máme najlepších zákazníkov

A že len v ďaka ním a pre nich  vieme k svojej práci pristupovať tak ako pristupujeme. 

Individuálne : ku každej jednej kytici, ku každej jednej objednávke , ku každému jednému zákazníkovi. Lebo na osobnom prístupe nám veľmi záleží .

Len vďaka takému prístupu je naše malé Kvety Pre Vás veľkou kvetinovou rodinou.

Vďaka za všetko 🙂

P. S. (tak túto formulku som nepoužila dávno): Niečo sa tak trocha chystá ale o tom nabudúce zatiaľ psst .