Voderady a My

Voderady a My

Ocitli ste sa niekedy v sne, v krajine zázrakov, kde ste prechádzali z jedného sveta do druhého akoby mihnutím kúzelnej paličky?

Že ešte nie? Tak to ste nezažili fotenie rôznych tém s nami.

  Ale pekne po poriadku. Tomu malému – veľkému zázrakupredchádzali hodiny plánovania termínov a tvorenie rekvizít. 

A potom sa to začalo blížiť. Jeseň nám toho roku dopriala mnoho krásnych teplých a slnečných dní. Inak tomu nebolo ani počas októbrového víkendu, keď sme sa rozhodli, že je ten správny deň na urobenie mnohých krásnych záberov a krátkych videí o tom, čo máme najradšej. 

O našej práci i tvorbe a okoreniť to trochu inak.

Veľká zábava začína už vtedy, keď naložíte dodávku až po strop rekvizitami, dve ďalšie auta veselím osadenstvom a v krásne slnečné ráno vyrazíte. Máte plnú hlavu predstáv a inšpirácií, čo a ako kde uložíte, so snahou urobiť veci čo najlepšie. Smer Voderady a jeho nádherný park pri kaštieli.

Zvolili sme si dobové kostýmy, pretože sme chceli fotiť aj v krásnych interiéroch kaštieľa, no počasie nám „nedovolilo“ dostať sa dnu. Snažili sme sa využiť každý jeden slnečný lúč, každé jedno vanutie vetra v steblách trávy, či tieň stromu. Všetko do seba zapadalo ako jedna veľká skladačka.

Tvorenie kvetinových zákutí a rôznych rekvizít sme si zobrali na starosť my z KvetyPreVás.

Koordináciu celej premeny a nasnímanie čarovného foto a video materiálu mala v kompetencií Silvia Litva Polák, ktorá je kreatívnym tvorcom záberov pre vaše potešenie. Jeseň, nežná romantika v lone prírody, ale aj ostrá gotika, toto všetko ste mohli zažiť, keď ste nás míňali prechádzkou po lúke poza krásny kaštieľ Voderady.

Celý deň sa niesol v duchu dobrej nálady, čo sa odzrkadlilo aj na našej práci a vyjadreniach našich malých aj veľkých modelov.

Naša najmenšia a najmilšia modelka Amelinka zhrnula svoje pocity do jednej krátkej vety. „Páčili sami šaty princeznej a cukríky, škoda, že tam neboli aj modré a fialové cukríky“. Od tých väčších slovo dostať je už ťažšie, ale ich pocity sú zachytené na fotkách a videách a to už nechám na vašom posúdení.

Comments are closed.